TEENUSED

M&M Strength pakub erinevaid treening- ja terviseteemalisi teenuseid igas vanuses spordi- ning tervisehuvilistele, koolidele, treeningrühmadele ja ettevõtetele! 

ONLINE-COACHING- treeni kasvõi teises maailma otsas! Sinu eesmärkidest lähtuv treening- ja toitumisnõustamine!

Soovid liituda M&M Strength tiimiga, kuid elad meist kaugemal või hoopis teises maailma otsas? Tänapäeval pole see mingi probleem, meie tiimiliikmed saavad treenida ka online juhendamise kaudu. Lähtume sinu eesmärkidest ning leiame meetodid nende saavutamiseks. Koostame vastava treeningplaani, mida iganädalaselt analüüsime, kohandame ja muudame. Lisaks toimub igapäevane nõustamine ja treeningprotsessi analüüs vestlemise ja videomaterjalide abil.  

Hind 75 eurot kuus. Registreeri siin!

Soovid muuta oma elukvaliteeti paremaks liikumisaktiivsuse tõstmise ja tervislikuma toitumise abil? Üldine eeldus nende muutuste sisse viimiseks on kivisse raiutud toitumis- ja treeningkavade jälgimine. Meie usume, et on olemas efektiivsemaid ja inimlikumaid viise – oma tervise parandamiseks ei pea ennast isoleerima ja vältima enda jaoks meeldivaid tegevusi. Elustiili online-coaching ei sisalda treening- ega toitumiskavasid, vaid jagame sinuga oma teadmiseid ja juhtnööre, mida järgides saad hakata viima oma igapäevaelus sisse pisikesi muudatusi, mis aitavad sul järk-järgult oma eesmärke saavutada. Hoiame sinu arengul veebiteel igapäevaselt silma peal ning aitame sul õigel rajal püsida. Anname näpunäiteid ja soovitusi, kuidas liikuda unistuste suunas.  

Hind 50 eurot kuus. Registreeri siin!

Teenus sisaldab nii personaalset treeningplaani, toitumise ja liikumisaktiivsuse jälgimist ning igapäevast veebiteel juhendamist. Treeningplaani koostades lähtume sinu isiklikest eesmärkidest ja võimalustest ning kohandame ja uuendame kava iganädalaselt. Lisaks jagame oma teadmisi ja juhtnööre, kuidas toitumise ja igapäevase liikumisaktiivsuse abil oma eesmärke saavutada. Toitumise ja igapäevase liikumise nõustamine põhineb koostööl, kus sina annad ülevaate oma päevast ning sellest lähtuvalt saame soovitada sulle muudatusi, mida sisse viia, et soovitud eesmärkidele järjest lähemale liikuda.  

Hind 100 eurot kuus. Registreeri siin!

ELUSTIILI NÕUSTAMINE- sinu eesmärkidest lähtuv treening- ja toitumisnõustamine!


Personaaltreeningul lähtume kliendi soovidest – olgu selleks jõusaalitreeninguga tutvumine või võistlusteks valmistumine. Vaatame üle harjutuste tehnikad ja anname vastavaid soovitusi eesmärkide täitmiseks.

Hind 40 eurot kord. Registreeri siin!

Grupi personaaltreening on hea võimalus sõpradega sportlikult aega veeta! Tegemist võib olla üldise jõusaalis treenimise tutvustamisega või spetsiifiliselt mõnest spordialast lähtuva treeninguga.Vaatame üle harjutuste tehnikad ja anname vastavaid soovitusi eesmärkide täitmiseks.

Hind  40 eurot kord + 10 eurot inimene. Registreeri siin!

Lähtume sinu eesmärkidest ning leiame meetodid nende saavutamiseks. Koostame vastava treeningplaani, mida iganädalaselt analüüsime, kohandame ja muudame. Lisaks toimub nõustamine ja treeningprotsessi analüüs. Sisaldab 4 kohtumist kuus.

Hind 75 eurot kuus. Registreeri siin!

Soovid muuta oma elukvaliteeti paremaks liikumisaktiivsuse tõstmise ja tervislikuma toitumise abil? Üldine eeldus nende muutuste sisse viimiseks on kivisse raiutud toitumis- ja treeningkavade jälgimine. Meie usume, et on olemas efektiivsemaid ja inimlikumaid viise – oma tervise parandamiseks ei pea ennast isoleerima ja vältima enda jaoks meeldivaid tegevusi. Elustiili coaching ei sisalda treening- ega toitumiskavasid, vaid jagame sinuga oma teadmiseid ja juhtnööre, mida järgides saad hakata viima oma igapäevaelus sisse pisikesi muudatusi, mis aitavad sul järk-järgult oma eesmärke saavutada. Hoiame sinu arengul silma peal ning aitame sul õigel rajal püsida. Anname näpunäiteid ja soovitusi, kuidas liikuda unistuste suunas. Sisaldab 4 kohtumist kuus.

Hind 50 eurot kuus. Registreeri siin!

Teenus sisaldab nii personaalset treeningplaani, toitumise ja liikumisaktiivsuse jälgimist ning juhendamist. Treeningplaani koostades lähtume sinu isiklikest eesmärkidest ja võimalustest ning kohandame ja uuendame kava iganädalaselt. Lisaks jagame oma teadmisi ja juhtnööre, kuidas toitumise ja igapäevase liikumisaktiivsuse abil oma eesmärke saavutada. Toitumise ja igapäevase liikumise nõustamine põhineb koostööl, kus sina annad ülevaate oma päevast ning sellest lähtuvalt saame soovitada sulle muudatusi, mida sisse viia, et soovitud eesmärkidele järjest lähemale liikuda. Sisaldab 4 kohtumist kuus.

Hind 100 eurot kuus. Registreeri siin!

TREENINGUD- ootame oma tiimiga liituma igal tasemel huvilisi, ka neid, kellel varasem treeningkogemus puudub! Meie juures saavad treenida igas vanuses huvilised: mudilased, lapsed, noored ja täiskasvanud.

Tegemist on noorte (12-19 aastaste) jõusaalitreeninguga. Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Paneme paika korrektse tehnika, sätime koormuse vastavalt treenitava võimekusele ja aitame püstitada ning saavutada soovitud eesmärke. Ekslikult peetakse jõusaalis treenimist üheks vigastusohtlikumaks sportimisviisiks ning selle kohta levib ka palju müüte. Korrektse tehnika ja treeneri pilgu all on aga vigastusoht minimaalne. Jõutreening on asjakohasel planeerimisel ja doseerimisel sobilik igale vanusele. Treeningud toimuvad ELVA SPORDIHOONES, Tartu mnt 3/1 esmaspäeviti, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 14.30-16.30. Loe lähemalt noorte treeningute kohta siit!

Hind 25 eurot kuus. Registreeri siin!

Tegemist on noorte (12-19 aastaste) jõusaalitreeninguga. Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Paneme paika korrektse tehnika, sätime koormuse vastavalt treenitava võimekusele ja aitame püstitada ning saavutada soovitud eesmärke. Ekslikult peetakse jõusaalis treenimist üheks vigastusohtlikumaks sportimisviisiks ning selle kohta levib ka palju müüte. Korrektse tehnika ja treeneri pilgu all on aga vigastusoht minimaalne. Jõutreening on asjakohasel planeerimisel ja doseerimisel sobilik igale vanusele. Treeningu toimuvad M&M STRENGTH TREENINGSAALIS (Ilmatsalu 3f) esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 15.00-17.30. Loe lähemalt noorte treeningute kohta siit!

Hind 40 eurot kuus. Registreeri siin!

 

Treeningute eesmärgiks on luua liikumisharratuse harjumus juba lapseeas. Mudilaste treeningute puhul on tegemist üldkehaliste treeningutega, kuhu on mänguliste tegevustega kaasatud põhiliikumisoksuste ja liigutusvilumuste arendamine. Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Treeningud toimuvad M&M STRENGTH TREENINGSAALIS (Ilmatsalu 3f) esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 13.00-14.00.  Loe lähemalt mudilaste treeningute kohta siin!

Hind 25 eurot kuus. Registreeri siin!

Treeningute eesmärgiks on luua liikumisharratuse harjumus juba lapseeas. Laste treeningute puhul on tegemist üldkehaliste treeningutega, kuhu on mänguliste tegevustega kaasatud põhiliikumisoksuste ja liigutusvilumuste arendamine. Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Treeningud toimuvad M&M STRENGTH TREENINGSAALIS (Ilmatsalu 3f)  esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14.00-15.00. Loe lähemalt laste treeningute kohta siin!

Hind 25 eurot kuus. Registreeri siin!

Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Paneme paika korrektse tehnika, sätime koormuse vastavalt treenitava võimekusele ja aitame püstitada ning saavutada soovitud eesmärke. Ekslikult peetakse jõusaalis treenimist üheks vigastusohtlikumaks sportimisviisiks ning selle kohta levib ka palju müüte. Korrektse tehnika ja treeneri pilgu all on aga vigastusoht minimaalne. Jõutreening on asjakohasel planeerimisel ja doseerimisel sobilik igale vanusele-  – aitab kaasa koordinatsiooni parandamisele, vigastuste ennetamisele ja neist taastumisele ning pidurdab vananemisega kaasnevaid protsesse, näiteks osteoporoosi ja atroofiat. Esimesel korral jõusaali astudes on vahendite valik suur ja keeruline kuskilt pihta hakata. Siinkohal on abiks meie treenerid, kelle abiga oma eesmärkide saavutamise suunas liikuda! Treeningud toimuvad ELVA SPORDIHOONES, Tartu mnt 3/1 esmaspäeviti, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.30-18.30.  Loe lähemalt täiskasvanute treeningute kohta siin!

Hind 35 eurot kuus. Registreeri siin!

Treening toimub treeneri juhendamisel treeningrühmas vastavalt tunniplaanile. Paneme paika korrektse tehnika, sätime koormuse vastavalt treenitava võimekusele ja aitame püstitada ning saavutada soovitud eesmärke. Ekslikult peetakse jõusaalis treenimist üheks vigastusohtlikumaks sportimisviisiks ning selle kohta levib ka palju müüte. Korrektse tehnika ja treeneri pilgu all on aga vigastusoht minimaalne. Jõutreening on asjakohasel planeerimisel ja doseerimisel sobilik igale vanusele-  – aitab kaasa koordinatsiooni parandamisele, vigastuste ennetamisele ja neist taastumisele ning pidurdab vananemisega kaasnevaid protsesse, näiteks osteoporoosi ja atroofiat. Esimesel korral jõusaali astudes on vahendite valik suur ja keeruline kuskilt pihta hakata. Siinkohal on abiks meie treenerid, kelle abiga oma eesmärkide saavutamise suunas liikuda! Tartu treeningsaali pääse sisaldab täit paketti ja personaalset lähenemist vastavalt sinu eesmärkidele. Treeninguid vastavalt tunniplaanile: kangitrenn, funktsionaalne fitness, mobilty, body gymnastics. Samuti korraldame oma tiimiliikmetele igakuiselt oma treeningsaalis erineva sisuga seminare. Treeningud toimuvad M&M STRENGTH TREENINGSAALIS (Ilmatsalu 3f) esmaspäevast laupäevani. Loe lähemalt täiskasvanute treeningute kohta siin!

Hind 75 eurot kuus. Registreeri siin!

PAKETID KOOLIDELE-koolitame praktiliste ja teoreetiliste seminaride ning töötubadega kooliõpilasi!


Viime läbi erinevaid teoreetilisi ja praktilisi spordi- ja terviseteemalisi seminare ning töötubasid. Lõimime töötoad erinevate õppeainetega ja toome näiteid elust enesest. Kohandame teemad vastavalt õpilaste vanusele. Võimalik korraldada seminar ja/ või töötuba suurele auditooriumile kui ka väiksemale õpilaste rühmale. Loe täpsemalt meie pakutavate töötubade ja seminaride kohta!

Hind 150 eurot/90 minutit, lisandub transpordikulu Tartust.

Kutsu meid kooli!

Viime läbi erinevaid teoreetilisi ja praktilisi spordi- ja tervise teemalisi seminare ning töötubasid. Kohandame töötoad ja seminarid vastavalt õpilaste vanusele. Hea võimalus korraldada ühine väljasõit ning tulla praktikas jõutreeningut katsetama ja korrektseid tehnikaid õppima.  Praktilise poole saame läbi viia meie professionaalses treeningsaalis. Seminare saavad õpilased kuulata mugavalt meie seminariruumis. Lõimime töötoad erinevate õppeainetega ja toome näiteid elust enesest. Loe täpsemalt meie pakutavate töötubade ja seminaride kohta!

Hind 150 eurot.

Tule meile külla!

PAKETID ETTEVÕTETELE- koolitame praktiliste ja teoreetiliste seminaride ning töötubadega töökollektiive ja pakume erinevaid võimalusi oma ürituse või suvepäeva sportlikumaks muutmisel!

Soovid oma firmaüritust või suvepäeva viia läbi sportlikus võtmes? Pakume teoreetilisi ja praktilisi töötubasid tervise teemadel ning viime läbi erinevaid suve- ja spordipäevade mänge, mõõduvõtmisi ja võistluseid. Tuleme kohale oma inventariga ning planeerime sisutiheda päeva!  Loe täpsemalt meie pakutavate koolituste ja töötubade kohta! 

Koostame teie soovidest lähtuva hinnapakkumise. Paketi hind sõltub plaanitavast üritusest, inimeste arvust, asukohast ja teie soovidest.

Võta meiega ühendust ja tutvusta meile oma sportliku ürituse visiooni! 

Soovid oma töökollektiivi harida tervise ja/ või spordi teemadel? Viime läbi erinevaid teoreetilisi ja praktilisi töötubasid tervise teemadel. Lähtume teie ettevõtte spetsiifikast ja kujundame teie soovidele ning eesmärkidele vastavad töötoad. Ettevõtte edu tagavad terved ja eneseteadlikud töötajad! Loe täpsemalt meie pakutavate seminaride ja töötubade kohta!

Hind 150 eurot/90 minutit, lisandub transpordikulu Tartust.

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame koos parima teema sinu kollektiivile!

Kutsu jõu ja tervise telk oma üritusel! Näiteks firma suvepäevadele, laadale või laagrisse, ning viime läbi erinevaid seminare ja töötubasid, mis käsitlevad toitumist, jõutreeningut ja tervist! Telk on varustatud professionaalse jõusaali varustusega. Samuti saame telgis läbi viia erinevaid teoreetilisi töötubasid. Loe täpsemalt meie pakutavate seminaride ja töötubade kohta!

Koostame teie soovidest lähtuva hinnapakkumise. Paketi hind sõltub plaanitavast üritusest, inimeste arvust, asukohast ja teie soovidest.

Võta meiega ühendust ja tutvusta meile oma sportliku ürituse visiooni!

PAKETID TREENINGRÜHAMADELE- koolitame praktiliste ja teoreetiliste seminaride ning töötubadega erinevate spordialadega tegelevaid treeningrühmi!

Viime läbi erinevaid teoreetilisi ja praktilisi töötubasid tervise teemadel. Lähtume teie treeningala spetsiifikast ja kujundame teie soovidele ning eesmärkidele vastavad töötoad. Jõutreening on iga spordiala üldettevalmistuse alus! Aitame teie treeningrühmal eesmärkideni jõuda! Loe täpsemalt meie pakutavate seminaride ja töötubade kohta!

Hind 150 eurot.

Tule meile külla!