PAKETID

teenused

ELUSTIILI PAKETT – HIND 55 EUROT/KUU

Oled end avastanud dieedile minemise mõttelt oma tervise ja elustiili parandamiseks? Dieediga võib küll saavutada soovitud kaalunumbri, kuid pahatihti suundutakse vanade toitumis- ja liikumisharjumuste juurde tagasi, lootes, et nüüd on unistus saavutatud. Jätkusuutliku muutuse jaoks tuleb muuta aga oma elustiili, mis käsitleb nii toitumist, liikumist, und ning igapäevase stressiga toime tulekut. Aitame sul püstitada eesmärgid ning leida just sulle kõige optimaalsemad viisid nende täitmiseks. 

Elustiili pakett sisaldab toitumis- ja liikumisnõustamist, näpunäiteid une kvaliteedi parandamiseks ning meetodeid stressi ja pingete maandamiseks. Lisaks nõustamisele toimuv pidev meiepoolne analüüs ja monitooring, kas muutused liiguvad eesmärgipärases suunas. Elustiili muutust alustades mõõdame ära sinu kehakoostise, millega saab teada rasvaprotsendi ning lihasmassi osakaalu, ning hindame visuaalsel vaatlusel keha proportsionaalsust, et tuvastada võimalikku kehaosade ja lihaste düsbalanssi.

Elustiili pakett on sobilik kõigile, kes soovivad hoida või parandada oma tervist elustiili muutuse abil.

SPORTLASE PAKETT – HIND 75 EUROT/KUU

Soovid tegeleda mõne jõusaalis harrastatava spordialaga või tõsta sooritusvõimet oma sportlikul erialal jõutreeningu abil? Sellisel juhul on sportlase pakett just sulle! Jõutreening on tänapäeval iga spordiala üheks hooaja ettevalmistavaks osaks, mille abil realiseeritakse isiklik parim tulemus. Lähtume sinu eesmärkidest ning leiame meetodid nende saavutamiseks. Sportlase pakett sisaldab treeningplaani koos igapäevase nõustamise ja treeningute analüüsiga. Kord kuus toimub personaalne sportliku ja kehalise arengu monitooring, mille käigus testime jõu- ja kiirusvõimete arengut, mõõdame kehakoostist ning viime sisse vajalikud muutused treeningplaanis jätkusuutliku arengu tagamiseks. Lisaks anname suunitlusi toitumise ja taastumise parandamiseks, mis moodustavad väga suure osa sportlikust arengust. 

 

TEENUSED

Personaaltreeningul lähtume kliendi soovidest – olgu selleks jõusaalitreeninguga tutvumine või võistlusteks valmistumine.

Grupi personaaltreening on hea võimalus sõpradega sportlikult aega veeta! Tegemist võib olla üldise jõusaalis treenimise tutvustamisega või spetsiifiliselt mõnest spordialast lähtuva treeninguga.

Aitame ja anname nõu, kuidas oma igapäevast toitumist muuta tervislikumaks, mis sobituks päevarutiiniga. Konsultatsiooni käigus selgitame tervisliku toitumise põhialuseid ja anname näpunäiteid, kuidas olla oma valikute peremees.

Koostame ühekordse treeningkava vastavalt kliendi soovidele ja eesmärkidele. Kava võib olla mõeldud nii jõusaalis, välitingimustes kui ka kodus treenimiseks. Kava kestus kuu aega.

Kehakoostiseanalüüsi käigus saab klient teada lisaks oma kaalule ja kehamassiindeksile ka oma keha rasva- ja lihasmassi. Anname omapoolsed selgitused erinevatele näitudele ja tutvustame tervislikke normväärtusi. Lisaks suuname märkama düsbalansse, mis võivad rühi puhul esineda. 

Treeningu analüüs on justkui personaaltreening, mille käigus aitame märgata treeningul esinevaid nõrkusi. Hindame erinevate harjutuste tehnikat ja anname soovitusi, kuidas treeningut efektiivsemaks muuta. Baasharjutuste puhul kasutame kangi kiiruse mõõtjat, mille abil analüüsime, kas treening vastab ka seatud eesmärkidele.

Massaaž on sobilik aktiivsele sportlastele kui ka näiteks kontoritöötajale, kes soovib istuvast tööst tekkinud pingeid vähendada. Massaaži ei pea tulema juba tekkinud murega, vaid see on hea viis lõõgastumiseks ja vigastuste ennetamiseks.

Sisaldab jõutreeningutel osalemist viiel korral nädalas (E-R).

T  19.00-20.00 (poksisaalis)

R 18.00-19.00 (poksisaalis)

 

Sisaldab 2x nädalas mobility-treeningut + 5x nädalas jõusaalitreeninguid. 

teenused-mm-strength

KOOLITUSED JA PAKETID ETTEVÕTETELE/KOOLIDELE

KOOLITUSED

Hind: 150 eurot/90 minutit, lisandub transpordikulu Tartust

Jõusaalis treenimine kogub järjest enam populaarsust, kuid paraku ei suudeta suurest interneti inforägastikust leida enda jaoks just sobivat lähenemist. Jõusaalitreeningu teoreetiliste aluste mõistmine on oluline vahend, et treeninguga oma eesmärke saavutada. Loengu käigus anname ülevaate erinevatest jõutreeningu viisidest, vahenditest ja käsitleme erinevaid metoodikaid.

Sportliku tulemuse ja hea vormi saavutamisel mängib olulist rolli vastav toitumine. Loengu käigus anname ülevaate toitumise põhialustest ning tutvustame sportlaste toitumise spetsiifilisust. Lisaks toitumisele anname ülevaate ka enamlevinumatest toidulisanditest ning nende funktsioonist ja vajalikkusest.

Tervislik toitumine on üheks meie igapäevase heaolu aluseks. Loengu käigus käsitleme üldiseid toitumise aluseid, selgitame tervisliku toitumise olemust, anname nippe, kuidas kujundada tervislikke toitumisharjumusi ning anname ülevaate erinevatest toitumisega seotud müütidest.

Jõusaalis treenimine nõuab teadmisi, kuidas sooritada harjutusi korrektse tehnika ja koormusega, et tagada areng ning vältida seejuures vigastusi. Jõusaalitreeningu praktilistes alustes käime läbi põhilised harjutused erinevatele lihasgruppidele ning õpetame korrektseid tehnikaid nii vabade raskuste kui masinatega treenides.

Võta ühendust ja kujundame sinu soovidele vastava koolituse või töötoa!

SEMINARID, TÖÖTOAD

Hind: 150 eurot/90 minutit, lisandub transpordikulu Tartust

Toitumine on tihedalt seotud meie igapäevase heaoluga, olgu tegemist sportlase, kontoritöötaja või õpilasega. Kohandame toitumisteemalise seminari kollektiivi huvist ja vajadustest lähtuvalt. Mõned näited: toitumine sportliku saavutusvõime parandamiseks, tervisliku toitumise alused, suhkru mõju meie tervisele, toidulisandite kasutamise vajadus ja palju muud.

Liikumisaktiivsus on oluline osa inimese tervisest ja heaolust. Liikumise ja treenimise seminarid käsitlevad nii treenimisest tingitud kasutegureid kui ka ohtusid, mis kaasnevad ületreeninguga. Liikumisaktiivsust seostatakse tihti spordiga, kuid oma tervise parandamiseks ei pea treenima nagu tippsportlane. Seminarid, töötoad ja loengud on väga mitmekülgsed ning pole kivisse raiutud – lähtume eelkõige kliendi huvist, olgu selleks tippsportlaste üldkehaline ettevalmistustreening või soov parandada oma tervist liikumisaktiivsuse suurendamise abil.

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame koos parima teema sinu kollektiivile või seltskonnale! Hinnale lisandub transpordikulu Tartust sihtkohta.

Soovid oma firmaüritust või suvepäeva viia läbi sportlikus võtmes? Pakume teoreetilisi ja praktilisi töötubasid tervise teemadel ning viime läbi erinevaid suve- ja spordipäevade mänge, mõõduvõtmisi ja võistluseid. Tuleme kohale oma inventariga ning planeerime sisutiheda päeva!

Võta meiega ühendust ja tutvusta meile oma sportliku ürituse visiooni!

Suvepäevade mõõduvõtmised

Raskejõustikuteemalised spordipäevad

Jõusaalitreeningu ABC